8. ročník SVADOBNEJ VÝSTAVY v Košiciach

22.10.2023 (nedeľa) od 9.00 do 18.00 hod.


Chceli by ste sa ôsmeho ročníka Svadobnej výstavy zúčastniť ako vystavovateľ? Ozvite sa nám a my Vám povieme všetko dôležité.

Súhlasím so spracovaním osobných informácií na účely zúčastnenia sa svadobnej výstavy ako vystavovateľ.

Ôsmy ročník svadobnej výstavy, ktorá sa uskutoční dňa 22.10.2023 (nedeľa) v čase od 9.00 do 18.00 hod. v priestoroch hotela DoubleTree by HILTON na Hlavnej ulici č. 1 v Košiciach. Výstava je určená budúcim nevestám, ich príbuzným a známym, ktorí nevestám pomáhajú s prípravou ich dňa D, ale radi privítame aj širokú verejnosť.

Príďte načerpať inšpiráciu k plánovaniu svojej svadby. Veríme, že k naplneniu sna o dokonalej svadbe prispejú tí najlepší z najlepších – svadobní profesionáli, ktorí Vám predstavia aktuálnu ponuku služieb spojených s prípravou svadby. Najnovšiu ponuku svadobných a spoločenských šiat návštevníkom predstavia popredné svadobné salóny, nebudú chýbať spoločnosti ponúkajúce svadobné obleky, košele a doplnky pre ženíchov, svadobné doplnky a topánky pre nevesty. Páry pripravujúce svoju svadbu si budú môcť vybrať a objednať svadobné obrúčky a šperky. Svoju šikovnosť, kreativitu a organizačný talent predstavia floristi a svadobné agentúry. Ochutnáte tie najlepšie svadobné koláčiky a zaručene nájdete svoj vysnívaný candy bar. Vybrať si budete môcť aj svadobné oznámenia, fotografa, kameramana a množstvo ďalších služieb, ktoré využijete pri príprave svadobného dňa.

Už teraz sa môžete tešiť na špeciálne výstavné zľavy, ochutnávky koláčikov a vín, sprievodný program, bohatú tombolu a ďalšie prekvapenia. Sledujte naše sociálne siete - a , kde všetky novinky postupne predstavíme.

Každá budúca nevesta dostane na výstave praktický darček. Kúpou vstupenky v cene 5€ budete automaticky zaradení do žrebovania tomboly o atraktívne ceny.

Tešíme sa na Vás.

Galéria

Tu si môžete pozrieť ako to u nás vyzeralo počas predošlých ročníkov

Kontakt

Mgr. Jana Oleničová
0944 186 093
janaolenicova@gmail.com