7. ročník SVADOBNEJ VÝSTAVY v Košiciach

20.11.2022 (nedeľa) od 9.00 do 18.00 hod.

Chceli by ste sa siedmeho ročníka Svadobnej výstavy zúčastniť ako vystavovateľ? Ozvite sa nám a my Vám povieme všetko dôležité.

Súhlasím so spracovaním mojich osobných informácií pre účely zúčastnenia sa svadobnej výstavy ako vystavovateľ.

Po dvojročnej nútenej pandemickej prestávke Vás srdečne pozývame na svadobnú výstavu do Košíc. Príďte načerpať inšpiráciu k plánovaniu svojej svadby.

Veríme, že k naplneniu sna o dokonalej svadbe prispejú tí najlepší z najlepších – svadobní profesionáli, ktorí Vám predstavia aktuálnu ponuku služieb spojených s prípravou svadby. Budúce nevesty, ktoré hľadajú dokonalé miesto na svoj svadobný deň, privítame v exkluzívnych priestoroch kongresových sál hotela DoubleTree by Hilton Košice. Najnovšiu ponuku svadobných a spoločenských šiat návštevníkom predstavia popredné svadobné salóny, nebudú chýbať spoločnosti ponúkajúce svadobné obleky, košele a doplnky pre ženíchov, svadobné doplnky a topánky pre nevesty. Páry, pripravujúce svoju svadbu, si budú môcť vybrať a objednať svadobné obrúčky a šperky. Svoju šikovnosť, kreativitu a organizačný talent predstavia floristi a svadobné agentúry. Ochutnáte tie najlepšie svadobné koláčiky a zaručene nájdete svoj vysnívaný candy bar. Vybrať si budete môcť aj svadobné oznámenia, fotografa, kameramana a množstvo ďalších služieb, ktoré využijete pri príprave Vášho dokonalého svadobného dňa.

Príďte si vybrať na svoj svadobný deň to najlepšie od tých najlepších!

Už teraz sa môžete tešiť na špeciálne akcie, darčeky pre budúce nevesty, ochutnávky, sprievodný program, bohatú tombolu a ďalšie prekvapenia. Sledujte naše sociálne siete - a , kde všetky novinky postupne predstavíme.

Tešíme sa na Vás.

Informácie pre vystavovateľov

Bližšie informácie o možnostiach účasti na výstave a kontakt na zaslanie záväzných prihlášok:

Mgr. Jana Oleničová
0944 186 093
janaolenicova@gmail.com

Galéria

Tu si môžete pozrieť ako to u nás vyzeralo počas predošlých ročníkov

2019

Autor fotografií: https://jencovaphotography.com/

Výstava v médiách

2018

Kontakt

Mgr. Jana Oleničová
0944 186 093
janaolenicova@gmail.com

Partneri